| summertime a întrebat:

Hey! Cine imi poate spune si mie cum e fizica si matematica in clasa a 9-a? Adica au vreo legatura cu ceea ce s-a facut in clasele 5-8? Aaa...si ma refer la profilul"stiinte sociale".

Răspuns Câştigător
| andra27 a răspuns:

Buna summertime, deci vreau sa-ti spun ca tocmai am terminat clasa a 9-a si sunt la mate-info dar am un prieten la stiinte sociale si face numai 2 ore pe saptamana in care intra mai multa recapitulare din clasele 5-8.Deci,daca stii ceva matematica din urma nu trebuie sa-ti faci griji, oricum nu e asa greu. Funda?big grin

1 răspuns:
| Andu_7395 a răspuns:

Desigur ca are legatura.cresc ambele progresiv in dificultate.