| pinkobsession a întrebat:

Hey cine imi spune si mie niste filme de dragoste care merita vazute si chiar sa te faca sa plangii! Gen : A walk to remember, the last song, the notebook. In genu lu astea! Fundaa...

2 răspunsuri:
| Unbelievable a răspuns:

Bună.
"Remember me"
"Letters to Juliet"
"The vow"
"One day"
"Dear John"
"P.S. I love you"
"The Proposal"
"Waiting for forever"
"Once".

| JustMe16 a răspuns:

My Sassy Girl, Pride And Prejudice, P.S. I Love You, Pearl Harbor, Original Sin, Dear John ( e super ), The Time Traveler's Wife, Remember Me (la asta chiar plangi o ora dupa laughing ). Sper ca ti-am fost de folos. :*