| TheVamp a întrebat:

Hey! cine ma ajuta sa'mi fac blogul POPULAR?
vizitatimi blogul si ...trimitetil si mai departe.
cine are si el BLOG o sa fie vizitat in fiecare saptamana. si ... va avea multe comentarii de la mine! VA PROMIT
FUNDA CINE MA VIZITEAZA PRIMUL

http://xxthevampxx.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| CrazySoursD a răspuns:

Hm.nu stiu cati ani ai dar nu sunt de acord cu : daca n-ai prieteni esti un nimic pe lume. Probabil n-ai intalnit rautatile "prietenilor" si dezamagirile acelea. Nu poti fi singur pe lume, mereu vei avea pe cineva langa tine.Dar nu prietenia e cea mai importanta ci familia in primul rand.O sa-ti dai tu seama mai tarziu.