| maduioana a întrebat:

Hey! Cine se uita la intalnire inimilor(dill mill gayye)? cine imi poate spune ce se mai intampla in intalnrea inimilor? in afara faptului ca a schimbat'o pe ridhima si ca o va mai schimba odata.si ca shilpa anand va reveni in rolul surorii lu ridhima si ca o sa fie cu armaan...cine stie mmai multe? fundabig grin si vot

Răspuns Câştigător
| Andreea_7940 a răspuns:

Eu stiam ca Shilpa Anand va reveni in rolul surorii lu Ridhima, dar nu va fi cu el(Armaan).Ea se indragosteste de el si cand va descoperi ca Armaan este indragostit de Ridhima (sau ca inca este), ea va pleca.Eu m-am uitat la serial pana a plecat Shilpa din serial.desi povestea este frumoasa nu ma mai uit, pentru ca mi-a palcut tare mult shilpa si nu imi place cand schimba actori.Eu din viitoarele episoade am vazut pe youtube cateva secvente... tatal Ridhimei nu va fi prea incantat cand va descoperi relatia Ridhimei cu Armaan.Ridhima se va marita cu unul Sid (cred ca asa se numea).dar finalul va fi fericit pentru uni...Armaan si Ridhima ramanand impreuna la final!

3 răspunsuri:
| maduioana explică:

Nici mie nu imi plc cand schimba actoriistraight face

| lilicutza0009 a răspuns:

Riddhima o sa se casatoreasca cu sid di obligatie dar atunci cand ea crede ca il place pe sid apare armaan si isi da seama ca nu e asa ca il place de fapt pe armaan,dupa un timp ea o sa decida sa si salveze casatoria cu sid, iar cad se va duce la intalnirea cu sid ea este la un pas de a avea relatii cu armaan, sid o sa afle adevarul si pana la urma divortaza de riddhima (comun acord) si riddhima se va intoarce la armaan.SHILpa nu va fi impreuna cu armaan pentru ca o sa si dea seama ca armaan o ibeste si o va iubi mereu pe riddhima si ea pleaca... fundabig grin

| maduioana explică:

Da ce s-a intamplat cu armaan si ridhima? dar cu noii rezidenti ce se va intampla?