| iza03zu a întrebat:

Hey...cmf? Deci am pus pe cineva sa intrebe un baiat daca simte ceva pentru mine si abia joi sau vineri si sunt foarte nerebdatoare ma gandesc numai la ce o sa zica... da m-am gandit ca daca o sa spuna ca nu o plac si ma enerveaza cum o sa reactionez sau daca ii spune da dar ii zice ca sa nu imi spuna si pana ma intalnesc eu cu el sa ii fi trecut de mine va rog niste sfaturi Help :X

Răspuns Câştigător
| anDa a răspuns:

Calmeaza-te. De obicei persoana pe care o placi, este si ea atrasa de tine. Nu obligatoriu, dar asta se intampla deobice thinking Oricum stai linistita, vei afla cat de curand.
Iti urez succes si sper sa se intample ceea ce doresti!