| elle94 a întrebat:

Hey, cred ca multi avem dusmani, ce ne vor raul, fie ne invidiaza sau chiar ne urasc din prima. Stiti voi antipatie. Iar aici e lipsa de comunicare. Ei la un moment dat incep sa se descarce, si arunca gunoaie pe tine cat si pe altii. Stai linistit, el nu-si va tine gura. Barfitorii proiecteaza, calomniaza si de multe ori cu gurita lor pot distruge o cladire construita pe credinta unor oameni de baza. Nu stiu, mie mi-ar placea sa aflu daca ati face asa ceva, si ce credeti despre ei? Dau fundita, vreau multe raspunsuri!

2 răspunsuri:
| Braescu_Alecu_2002 a răspuns:

Asta nu e un forum de discuții!, Pui o întrebare nu lansezi o temă de discuție

| elle94 explică (pentru Braescu_Alecu_2002):

Da si nu, o parere, ba singur ca e un forum. Un forum de conversatii.