| MarinaElena a întrebat:

Hey! Cum pot sa conving pe cineva ca nu imi place de un anumit baiat? Pt ca o colega a aflat ca mie imi place de un baiat(fara sa ii spuncrying )si de atunci ii tot spune minciuni despre mineangry. Acum cateva saptamani l-a mintit ca eu sunt cu un baiat mai mare si daca el va mai vorbi cu mine acel baiat "mai mare" o sa-l bataangry. Si sunt sigura ca ea inca mai continua sa ii spuna minciuniangry.
Am tot incercat sa o mint ca imi place de altcineva(un baiat de care mi-a placut mai de mult) dar nimic! Tot pe a ei o tineangry!cryingcrying

Help me please!cryingIl plac mult si am aflat ca si lui ii place de mine, dar daca ea o sa-l mai munta mult nu voi mai avea nicio sansa cu el! angry

fundita raspunsului care ma va ajuta si restul vot.Promit!

Răspuns Câştigător
| AngiiiXD a răspuns:

Pai eu de obicei laughing cand vreau sa oftic pe cineva, sunt indiferentahappy e cel mai cool mod. poti sa ii spui ei ceva de genu: sti ce? nu.mi pasa daca ma crezi sau nu. eu stiu care imi sunt sentimentele si sincer nu ma deranjeaza sa tot spui minciuni pentru ca stiu ca nu.s adevarate si nu ma afecteaza in nici un fel.

Crede.ma ca eu mereu reusesc cu astalaughing Se opresc barfitoarele astea mereuwinking Inchide.i gura cu vb asta, si arata.i ca nu iti pasa ce crede ea, atata timp cat doar tu sti ce e in sufletul tau.