| dyanahanako a întrebat:

Hey, cum sa fac sa gasesc un mesaj mai vechi pe facebook? de exemplu inainte aparea o caseta „cauta in aceasta conversatie". dar acum mai stiu unde sa dau, pentru ca s-a schimbat meniul...

6 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Du-te in stanga sus, intre notificari si prieteni e casuta aia de mesaje, dai acolo si apare o lista a convorbirilor cu toate persoanele si cauti acea persoana care vrei sa-i vezi mesajul.

| dyanahanako explică (pentru oOSaritaOo):

Pai da, dar mesajul pe care vreau sa il gasesc e trimis demult, si imi e greu sa derulez asa in sus, la nesfarsit... credeam ca mai e vreo optiune, ceva cum era inainte de puteai scrie intr-o casuta cateva cuvinte din mesajul respectiv si iti aparea.

| Simmi a răspuns:

Langa patratelul cu notificari noi este si un patratel " conversatii ". Apesi acolo si cauti conversatia care o vrei. Daca nu cumva le-ai sters mai demult. :-s

| BitchesLoveCake a răspuns:

Te duci in bara de cautare unde sunt si notitele si cererile de prietenie, iar intre astea 2 trebuie sa fie mesajele.Dai click si vezi care mesaje vrei sa le vezi (cu ce persoane) :X

| Mihaella_Dina_1998 a răspuns:

Daca am sters o comversatie.

| Odorhean_Andreea_2000 a răspuns:

Cum gasesc un mesaj mai vechi pe facebook