| miauu a întrebat:

Hey! cum va alintati pers iubita? dar el/ea pe voi cum va alinta?
eu ii spun puiu, ursulet, uratule
el imi spune caprioara mea. pispirica, puiut, ciuaua si parca imi mai spunea cumva dar nu-mi mai amintesc.
ceva ideei cum sa-i mai spun? cel mai bun primeste fundita:*

Răspuns Câştigător
| Adya20 a răspuns:

Fostul meu ma alinta foarte frumos.imi spunea babytongue buburuza mica sau bubuluza, gargaritzatongue iar eu ii spuneam ube, uby, bebe, ubu sau ubule de la iubitu sau iubitule.my boy.si tot asa:-

5 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Nu-mi plac alinturile, daca prietenul meu mi-ar spune pui, ursulet, ceva de genu, si-ar lua bataie.laughing

| marrr a răspuns:

Fostul meu iubit imi spunea pui, iubita, scumpa, perversa micalaughing, micuta mea... Ehh. mi se face dor.Eu ii spuneam cum imi venea pe moment. iubi, scumpule, uratule, iar cateodata ma adresam si cu "mai baietasule"laughing si ii placeasad

| Nimeni a răspuns:

Hmm, el imi spune: "mami, gulitza mica, ubile, amore"... iar eu lui "mami sau frumosule".happy

| someone_8322 a răspuns:

Bebyrolling on the floor
ma rog, noi ne alintam :-& mai mult ne punem porecle hazlii oh go on

| Cryzy a răspuns:

Pe mine ma alinta intr-un mod mai special laughing "soseta, glaza(nu sunt grasa tongue ), papuc, ciorapel" big grin