| flavius01 a întrebat:

Hey? Cum vi se pare http://www.wattpad.com/3126161-blood-from-women? M-ati sfatuit sa incep sa imi scriu ideil si asta am facut. Este povestea mea. Va rog spuneti-mi ce parere aveti :D

3 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Woă. De când am început a fost 'groază'. Nu crezi că ar trebui să.i ţi în suspans pe cei care.ţi citesc povestea mai spre sfârşit, spre următoarea parte? thinking Mi.e cam groază să o mai citesc, de la dâra aia de sânge a ta X_x.

| flavius01 explică (pentru Alexăndruţaa):

Eh, la final va fi si mai si laughing am pregatit ceva "woau", dar na, genul povestii este thriller deci trebuia sa incep astfel incat sa captivez lumea big grin nu?

| Alexăndruţaa a răspuns (pentru flavius01):

Deacord cu tine laughing Dar trebuia s.o laşi mai moale thinking De exemplu, firea mea lasă baltă această poveste încă de la dâra aia de sânge laughing Şi mno thinking Putea începe cu ceva mai puţin. sângeros laughing thinking şi apoi.