| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a întrebat:

Hey big grin.

Ce nume de alint pentru "Andreea" stiti?batting eyelashes

FunDaaa mareee big grin.
batting eyelashesMs :*.

Răspuns Câştigător
| bluepuff a răspuns:

Andreiutza, deeutza, andrushca, dusca, deea, andru, andra, andrutzu, andrutza, andu, andutzu, dEde, dady, didi, andi...

10 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

Hai sa nu te iau cu deea asa cum zic toti, incearca adea, andreuta, andruta, andry, andrushca(nu stiu daca iti place, dar incerctongue), deiuta, reea, andryy, andru(ta) etc.Imi dai funda?batting eyelashes

| LostInDreams a răspuns:

Revin:dede, andra, andy, andutza, andreiutza, Dia.Acu imi dai funda, da?laughing

| Emma a răspuns:

Deealove struck
Andreutza
Deyu'
Deutza

| IepurashRocker a răspuns:

Deea, Deiutsa, Deuts, lady D, Andre'batting eyelashes

| gynutza_5762 a răspuns:

Deea, deutza, dutza, andre, dede, adreutza, andrutza, ladydede. didi, didux, drutzu, andre, drutzi, deeapopsilop, deealollipop, dedeshor, andrimik,

funda?batting eyelashes

| 009 a răspuns:

Deea, dede, didi, andre

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh explică:

Multumesc tuturor :X.

Daca asi putea v-asi da tuturor FunditsSAAAA >:d

| Fetita a răspuns:

Deea, Dede, Deyutza, Adreutza, Deiush

| Mihaela_5188 a răspuns:

Deuta, Andriut', Deea, Andra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anda, anduta,