| Sclipiciii a întrebat:

Hey! Daca cea mai buna prietena a ta te-ar trada....adica ar spune un secret de al vostru a'ti ierta'o? Daca nu, ce ati face?

Funda!

7 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Probabil ca nu, dar depinde si ce rau mi-ar fi facut. Daca ma,, uita" atunci cand isi face un iubit as intelege-o, ar fi indragostita si nu as avea pretentia sa se intalneasca mai mult cu mine decat cu el, insa daca ma barfeste noului ei iubit pe care-l stie de o saptamana, normall ca m-as supara. Stiu ca asa procedam in trecut, caci acum nu mai am o,, cea mai buna prietena". Am un grup de prietene si atat.

Multa bafta!

| adinaxD a răspuns:

As ierta-o in timp. dar nu as mai putea fi prietena cu ea. toata lumea greseste. trebuie sa iertam, dar sa fie responsabili si sa plateasca pentru faptele lor.

| Clauvdgg a răspuns:

As ierta-o. Pentru ca este cea mai buna prietena a mea happy

| LaNaibaa a răspuns:

Depinde de secret. Daca ar fi unul foarte mare. As fii suparata pe ea. si nu as mai vorbii cu ea o perioada de timp pana isi da seama de ce a creat. De exemplu prietena mea cea mai buna i-a zis unui baiat cu cine sunt eu, fiind un secret. Am iertat-o pentru ca stiu ca uneori are gura mare. Depinde si de persoana.

| Sclipiciii explică (pentru LaNaibaa):

Poi i'a spus fostului meu prieten o chestie care era intre noi doua si m-a facut de tot rasul...

| Anonimfew24343 a răspuns:

Das iertao

| Deealives a răspuns:

Da,banuiesc ca da, daca prietena ta si-ar cere scuze sincere. Cele mai bune prietene se iarta reciprocbig grin