| Dienushki a întrebat:

Hey! Daca mie imi place de un baiat, dar el este indiferent fata de mine si nu are totusi alta prietena...ar trebui sa renunt sau sa incerc sa fac ceva? si daca ar trebui sa fac ceva atunci ce?: ))

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa nu faci nimic, fiindca nu poti forta pe nimeni sa te placa, daca baiatul ala nu te place.

| Dienushki explică (pentru Violleta2022):

Si daca el nu stie ca l plac?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Dienushki):

Nu are nici o importanta daca stie sau nu.
Intotdeauna baiatul trebuie sa faca primul pas, si daca el te place, atunci il va face cu siguranta.
Daca nu te place, atunci nici nu te va baga in seama, ignorandu-te.

| StoicAnalysis a răspuns:

Sa-l bagi in seama... Baiatul respectiv nu o sa-ti cada in brate doar privindu-l.

| 1onur a răspuns:

Câți ani aveți -_-?

| Dienushki explică (pentru 1onur):

Ce?

| Dienushki explică (pentru Dienushki):

A, am 17 ani

| 1onur a răspuns (pentru Dienushki):

El cât are fi sinceră -_-

| Dienushki explică (pentru 1onur):

Tot 17. Suntem in aceeasi clasa

| 1onur a răspuns (pentru Dienushki):

-_-