| Ramo137 a întrebat:

Hey! daca sunt satena /castaniu inchis si ma vopsesc cu o vopsea normala, sa zic blond putin inchis ori rosu. iese ceva? sau trebuie decolorat neaparat? mersi :*
ps: am varfurile blonde (decolorate) de la salon

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Daca parul tau este inchis la culoare trebuie sa-l decolorezi la un salon pentru a fi blond sau roscat mai deschis. Daca vrei sa te faci roscat, ai putea sa-ti iei oxidant cu o putere mai mare, nu pe cel care il are in cutie, astfel roscatul sa fie cu un ton mai deschis. Daca doresti sa fi ca Nicole Kidman acel roscat morcoviu, trebuie sa optezi cu o vizita la salon.

Bafta!