| ~#YouKnowYouLoveMe#~ a întrebat:

Hey. dati-mi va rog cat mai multe statusuri originale; xsi de dragostebatting eyelashes
Dau fundita la cele mai originale:d

2 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

1. Fata MoDeL... asta O sa Fiu pT eL[]

2.•ღItzi place zambetul si chipul meu de copil__Itzi place cum arat__Itzi place al meu stil__Itzi place ca n`am figuri si ca sunt naturala__Itzi place ca exist si ca sunt reala•ღ

3...sa iubestifara conditzii...sa vorbestifara intentzii, sa daruiestifara motive, sa tii la cineva fara explicatzii

4. Ce`am simtit ca Tn nu mai Simtzisem vreodata.Era un Sentiment ciudat, dar Incepea sa`mi Plak.

5.Ma acoperi, ma intelegi, ma strangi in bratze si ma incalzesti...ma faci sa cred ca in 2 este mult mai greu sa pierzi...

6. Esti. GanduL. MeU. BuN. ShI. PoatE. ca. O. Sa. Am. ca. Tn. Un. SfarshiT. de. DruM.

7.♥EL e singurul ce poate cand apare sa`mi trimita problemele departe♥

8.[♥]un nou inceput fara vreun sfarsit •sa ne iubim fara sa stim ca ne-am iubit •fara explicatzii sau sfaturi de la altii[♥]

9.Itzi doresti sa ajungi in rai, dar te trezestila spital Ce`ai trait nu e vis, e un paradis artificial

10. Oricum nu mi-ai vazut niciodata durerea...Si chiar daca`ar fi fost asa ai fi ales placerea...

11. º•Tu tzineai Mult la el,. º• Va protejatzi Unul pe altul Dar acum A venit timpul, cand viata iti da Sah`matul. º•

12.♥EL e singurul ce poate sa`mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate♥

| ~#YouKnowYouLoveMe#~ explică:

Ingerashcazutdincer ai un vot din partea meabatting eyelashes
Tu ai fost singura care a raspuns la aceasta intrebare.:*:*