| DianaC a întrebat:

Hey! DAU fundita:
Am o problema.In 9 octombire este ziua mea si vreau sa mi-o tin.Problema este ca am o colega care este cu putin mai populara decat mine iar ziua ei e in 10 octombrie. Avem cam acelasi invitati care mi-au zis ca nu pot sa mearga la amandoua iar parintii le-au zis sa aleaga. Dupa cum am observat. Mi-am cam pierdut invitatii crying sad. Va rog. Spuneti-mi cum sa-i recastig. Dau fundita la cele inventive sad

Răspuns Câştigător
| Mary496 a răspuns:

Pai cea mai buna metoda e sa ti-o fac weekendul asta(cea mai desteapta). Si a mea e in 9 si fac la fel. Poti(asa, cu creier)sa le spui ca nu trebuie neaparat un cadou.

4 răspunsuri:
| catalin_5163 a răspuns:

Daca esti bogata da petrecerea ta la resturant!
daca nu esti bogaata da petrecerea acasa!

| Ucenicul a răspuns:

Cea mai buna metoda este sa le vorbesti prin : M-as bucura daca ai veni la ziua mea baietii vin daca sunt fete fetele vin daca sunt baietiwinking. iti dai seama ce vreau sa zic vb cu ei...winking

| Kanpeki a răspuns:

Zi-le ca cei care vin la ziua ta primesc 2 felii de tort laughing

| FoxXxy a răspuns:

Eu cand imi fac ziua ma duc direct la ei acasa si ii iau si asa sigur vinlaughing
la mine a mers de fiecare data