| DeniSaa_4559 a întrebat:

Hey!:*
dau funditSsa pentru cele mai fainee statuslove struck
mSswinking

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

. astazi la biserica am vazut o doamna care vorbea la telefon si fuma. sa scap berea din mana nu alta DND bunica la pc, nu dati buzz ca face infarct Tanara, draguta, sexy, fara obligatii, 90-60-90, 1. 60 m, plina de viata, exotica, misterioasa, amatoare de senzatii tari, vand camion! Prietenii falsi sa imi dea un Buzz...astazi fac prezenta. -DND dnd am zis
-nu fumez, nu ma droghez, nu injur ba bgm *** mi-a cazut tigara in bere!
- Am draci…. caut exorcist.
-Exista o lume mai buna…. dar este foarte scumpa.
- Mai available ca oricand!
- Invisible… pentru idiotii cu intrebari stupide!
- Daca n-ai avea picioare nu ai purta papuci…atunci de ce porti sutien?
- DND violatorii vor fi impuscati. Supravietuitorii vor fi impuscati iar
- Hey am ceva ciudat in calculator. Ah, era poza ta.
- Nu sunt anti-social, pur si simplu nu imi placi.
- Nu sunt la comp pentru ca astept sa fii offline.
- Oricine are dreptul sa fie prost, dar si abuza de acest privilegiu.
- La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii
- Adevarul n-are pret, de-aia n-am de-ales si-ti vand minciuni
- Munca nu a omorat niciodata pe nimeni…dar de ce sa risti?
- Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata.
- Am avut o noapte ALBA! Sper sa nu am o zi NEAGRA!
- Am citit ca tutunul dauneaza grav sanatatii…Asa ca m-am lasat de citit!
- Planeta e plina. Du-te acasa.
- Stii rutina: Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.
- Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete!
- Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta…. da’ si cand ies din inchisoare.
- Ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut. - A gresi este omeneste…totusi, a da vina
pe altul este si mai omeneste.
- Este bine sa lasi bautura … insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.
. Look into my eyes - you will see

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Am inteles ca esti trist, dar cu noi ceilalti ce ai?

Cerul plange cu lacrimi de sange, ca ai luat-o pe ea si m-ai uitat pe mine!

Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi.

cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru... ma-i lasat sa plec

| Andr3yCzz a răspuns:

Cauta pe http://salut-pa.blogspot.com...si da la statusuri mess
;)