| Ellab a întrebat:

Hey! De ce zodia pesti nu se inteleg cu gemeni? Ce nu au in comun? Ar putea avea o relatie?

3 răspunsuri:
| catalin188 a răspuns:

Sunt zodi duble persone cu doua personalitati diferite

| odorash a răspuns:

Buna!
E corect ce a spus si Catalin, insa eu dezaporb aceasta constatare,
Deci am un prieten in clasa e zodia pesti, eu gemeni * si ne intelegem ff bine' poate si mai bine decit cu altii _ bafta :*

| kinza a răspuns:

Eu sunt casatorita cu un barbat nascut in zodia gemeni, eu sunt in zodia pesti si ne intelegem de minune. Nu cred ca zodiile influenteaza felul in care ne intelegem unii cu altiihappy