| emyemilia a întrebat:

Hey, de ceva vreme mi-au aparut 2 negi pe un deget si pe brat unul mai mic care nu vor sa mai dispara straight face. Ce sa fac, cum as putea scapa mai usor de ei, fara sa merg la medic sa-i taie straight face? Funda.

4 răspunsuri:
| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Exista la farmacie o alifie. happy

| buffa a răspuns:

Du-te la farmacie si roaga sa-ti recomande ceva

| Mădiiiiie a răspuns:

E o planta si se numeste ROSTOPASCA. Cum zicea AnKuYo mai jos, se gaseste in gradini, parcuri etc. Si eu am avut tot pe un deget si pe brat si dupa ce am dat cu planta aceea au disparut si nu mi-au mai aparut. Dar daca nu vrei, la farmacie e o solutie pe care a incercat-o o ruda si i-a trecut cu ea. big grin

| AnkuYo a răspuns:

In gradini, langa parcuri sau ceva de genul...sunt niste plante cu flori galbene care au inauntrul lor o substanta galbena.Da-te cu ea pe negii aia de cat mai multe ori pe zi.Sucul ala o sa se inegreasca la un moment dat.Inainte de a mai da o data peste un strat mai vechi este bine sa te speli pe maini.Si eu am avut chestia asta. FUNDA?