| Fury a întrebat:

Hey. De curand mi-au aparut pe degetele de la picioare multe bubite ca niste basicute pline cu un lichid transparent. Ce ar pute fi si cum le pot face sa dispara ca nu vreua sa se raspandeasca pe tot corpul si vreau sa dispara si de pe degetele unde le am.
Multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudat.nu stiu.foloseste si tu o crema...sau du-te si intreaba la farmacie cat mai repede e destul de ciudat

| Teodora20 a răspuns:

Aceasta,, problema'' ar putea fi,, Ciuperca Atletului'' sau ceva de genul. Incearca sa le ungi cu ulei de masline sau cu crema de galbenele. Sfatul meu ar fi sa te speli foarte mult si sa ungi si cu alte solutii dezinfectante. Ar putea fi si o dermatita luata de la piscina sau ceva neigienic. Solutii: alifie betadina (doar dupa ce te-ai spalat) si e o solutie Lamisil (dupa ce ai dat cu Betadina). Sper ca te-am ajutat si sper ca te vei,, insanatosi''!