| InnaArkane a întrebat:

Hey! De ieri nu am pofta de mancare deloc adica trebuie sa ma fortez sa mananc caci altfel uit.Pur si simplu nu pot manca.Ieri a inceput mama sa tipe la mine ca n-am mancat decat o inghetata dimineaza si m-a pus seara sa mananc un sandvis si apoi a inceput sa imi vina sa vomit.Azi dimineata cand m-am trezit pe masa era o farfurie cu cartofi pe care am luat-o in camera ca sa nu ma certe mama ca nu am mancat nimic insa i-am mancat cu greata.Ce sa fac? Oare am vreo problema da sanatate?

Răspuns Câştigător
| RisenAngel a răspuns:

E de la caldura... bea multa apa rece si forteazate sa mananci dimineata mult.
Sau poate ai o problema medicala dar nu cred.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Caldura

| InnaArkane explică:

Multumesc de raspunsuri! Prima data m-am gandit ca e de la caldura dar totusi exista frica aceea...:* mersi mult!