| Ellyka a întrebat:

Hey! De marti intr'o saptamana am balul bobocilor.Se va tine intr'un club si nu stiu ce tinute sa adopt.Ma gandeam la o pereche de jeansi culoare mai deschisa niste cizme cu toc si o bluza gen http://shopping.flu.ro/files/clients/3/3/p/46/bluza-line -effect-pink-117004.jpg. As dori si alte idei daca se poate si cu poza. Dau fundita.:*:*

Răspuns Câştigător
| MirelaRoxana a răspuns:

Daca zici ca va avea loc intr-un club, eu ti-as recomanda o rochita neagra simpla poate sa contina si ceva argintiu la baza gatului si o pereche de pantofi negri cu toc simpli.asta ca sa fii cea mai eleganta.blugii se poarta mai mult pe strada sau la shopping. sau eventual o pereche de pantaloni negri o bluza alba, si niste pantofi cu toc albihappy