| macydacy a întrebat:

Hey deci am inceput de cateva zile sa am fisoane si o stare cam proasta si ma simt slabita oricum eu am calciu la minim deci se poate sa fie si de la asta dar mi mi-e frica sa nu am septicemie si nu stiu ce sa facau inceput sa ma doara si picioarele si mainile sper sa nu fie ceva grav va rog, ce ar putea fi?crying

2 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Daca ai fi avut septicemie era in spital Poate vrei sa spui anemie.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să ai? Septicemie? Doamne ferește!
Mergi la medicul de familie pentru un consult medical și analize de sânge. Posibil o răceală.
Sănătate!
Pa, pa.