| Marin_Sara_1992 a întrebat:

Hey, deci eu am destul de multe alunițe pe fata ( cam 5-6 ) și mă deranjează destul de tare din punct de vedere estetic, am fost la dermatolog și mi-a zis ca nu poate scoate alunițe fără sa rămână semn și pentru ca sunt destul de mică ( 12 ani ) semnul se poate vedea foarte urat, mi-a zis ca ar fi indicat sa mai aștept. Voi ce părere aveți despre alunițe, credeți ca te fac sa arați mai urat?

Răspuns Câştigător
| Elena9328 a răspuns:

Eu am la alunițe, cu carul
Și să mă simt foarte bine.
Chiar îmi plac.
Și am doua una pe spate și alta în bărbie foarte mărișoară. In rest micuțe, am 3 alunițe, una langa alta pe gât. Pe mâini nu mai zic.

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

Asculta de ceea ce spune dermatologul si mai asteapta.