| PaulaaIoanaaaaaa a întrebat:

HeY! Deci...eu stau intr-o casa mare, camera mea este foarte mare si eu stau singura de dimineata pana seara si mereu am impresia ca este cineva cu mine in camera, dar cand ma uit in jur nu e nimic! Cum imi puteti explica ce se intampla? dau funda, mersi mult :-x

Răspuns Câştigător
| Andreutzaaandreea a răspuns:

Este doar impresia ta. cred ca si tu ai vazut filme de groaza si de la ele iti imaginezi lucrul asta. ai impresia ca este cineva, dar nu e, asta e doar in mintea ta. scoateti asta din minte si vei cedea ca nu o sa mai ai aceasta impresie

1 răspuns:
| l1feincolor a răspuns:

Cred ca este doar imaginatia ta,.laughing)
Daca te gandesti ca nu este nimeni in camera nu vei mai avea impresia ca este cineva acolo,.happy