| pitikaaaa a întrebat:

Hey` deci imi place de un baiat culmea suntem si culegi.Sta in spatele meu cu cea mai buna prietena a mea.
Totu` a inceput asa:El era de serviciu cu BFF a mea(sa-i zicem X), iar angryprietena) nu poate sterge tabla are ASM si i-a spus lui "du-te si strge tabla" iar el a spus ceva de genu"tot eu ma?" iar ea a spus "da" si atunci m-am intors sa o intreb pe X daca are un pix si tipi mi-a zis "i-al pe al meu" si cand mi l-a dat m-a prins putin de mana si mi-a facut cu ochiu. dupa care s-a dus sa stearga tabla si cand s-a intors iar mi-a facut cu ochiu...love struck acum nu stiu tipu` ma place sau nu? mie una a inceput sa-mi placa de el desi sa fiu sincer ne cam tachinam...acum.parerile voatre:*

4 răspunsuri:
| Biia a răspuns:

Totul are un inceput, depinde de voi daca va placeti sau nu. Daca il placi baga'te mai mult in seama cu el, poate e prea timid sa iti zica sau poate nu te place si asa se comporta cu toate colegele.
Take care!kiss

| pandaX3 a răspuns:

Si eu ma tachinam cu un baiat de care imi place... pana la urma am ajuns sa fim Bff sa tina la mine ca la o sora, apoi... neam combinat laughing
daca faceti glume impreuna, si nu va suparati la tachinari...

Eu cred ca te place. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare faza cu pixul si DA, te place(cel putin asta reiese din ceea ce ne-ai povestit).
Dupa cum au spus si ceilalti, incearca sa te bagi mai mult in seama, poate iesiti in oras, doar voi doi sau cu niste prieteni si vei observa daca intr-adevar te place sau nuwinking

bafta!
sa ne spui cum a mers treabawinking

| sanziana_7856 a răspuns:

Clar te place...succes!