| Adellutza_Ade_2000 a întrebat:

Hey! Deci. Mie îmi place de un băiat de la mine din clasa. Mai demult el mă plăcea si îmi făcea tot felul de cadouri dar l.am refuzat si acum el zice ca nu mă mai place... Ce sa fac ca sa-l fac sa mă placa din nou? Dau funda :**

Răspuns Câştigător
| XxRobeexX a răspuns:

Buna.Si eu am patit acelasi lucru.Nu fi suparata lasa sa treaca o vreme. Pentru ca iti spun ca o sa ii placa din nou de tine dar si tu stai mai mult pe langa el si... Eu iti urez bafta :* :*

2 răspunsuri:
| XoMihaiRomanXo a răspuns:

Daii semene ca il placi, vorbeste cu prieteni lui sa il traga de limba daca te place sau nu! tongue Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolut nimic. Dacă ăla a vrut să fie cu tine şi tu i-ai dat cu flitul, ar trebui să fie cretin să te mai vrea din nou.