| iuliana_5601 a întrebat:

Hey... deci pe la jumatatea lunii martie merg la un majorat in bucuresti la un restaurant si nu stiu cu ce sa ma imbrac... mai alex ca eu sunt mai grasuta.

eu m-am gandit la blugi inchisi la culoare si sttrampti jos cu niste botine cu toc credeti ca ar merge? dar nu-s tiu ce bluza sa-mi iau. mi-ar placea ceva sa vina mai lunga. adica peste burta

ceva idei as vrea sa ma sfatuiti. sa nu fie prea scump... si de botine si de bluza.

si cam ce cadou sa iau e fata. si e o f. f. f. f buna prietena

astept sfaturuiu

psl

dau funda

p. s. cu imagini daca se poate pls

p.s.2 cadoul si imbracamintea sa nu fie prea scumpe:-s

2 răspunsuri:
| yyyyy a răspuns:

Pai pana la urma cu pantaloni la majorat? ia-ti o rochie, pantofi, iti modifici parul iar cadou ceva din aur sau vezi tu.de ex cevaa de pus prin casa. dar dacae ceva sa nu fie scump depinde. cat ti se pare tie scump? la un majorat n'ai cum sa dai un cadou de 50 de lei adica 500 de mii.iar imbracamitea.hmmm. nu stiu. te sfatuiesc sa faci cum vrei! cu cat poti

| yyyyy a răspuns:

Hey scuze de raspuns big grin. nu eram eu la pc