| portocalăăă a întrebat:

Hey.
Deci, uneori chiar nu mai pot. x-(
Deci.sa incepem.intr-una dintre intrebarile anterioare, v-am spus de acel baiat din parc, de care imi place...azi,cand toata ziua a fost de ****, am zis ca ar fi culmea sa treaca pe acolo.
Dupa nici 10 minute, il vad prin parc.
binee. mi s-a parut ciudat:-s
Apoi, il vad ca se uita la mine, si prietena mea tot o dadea ca se uita la ea.
+
Aceeasi prietena.
Azi am fost pe un teren de fotbal, si am vazut un baiat super dragut.
Dar de la inceput am stat doar cu o alta prietena.si i-am spus ei ca-i tare dragut.
Dupa cateva ore, apare si prietena de care va spun.
Si a inceput cu chestii din'alea ca si ei ii place si nu stiu ce.atunci cealalta prietena, bineinteles ca i-a zis sa-l lase.ca cica ii place ei de ellaughing
De fata cu mine, imi tot zicea ca nu'i place.
Dar de fata cu prietena mea ii zicea ca ii frumos, si bunoc.etc.
Dc se poarta asa?sad

Răspuns Câştigător
| candycarrie a răspuns:

Pentru ca au aereoh go on n-ar trebui sa ai asemenea "prietene" in jurul tau, o sa ajungi sa le urasti daca nu le spui din timp ce te deranjeaza.

1 răspuns:
| mari_3334 a răspuns:

Chestia asta am patit-o si eu cu o "prietena"
imediat ce ziceam ca imi place un baiat aparea si ea a doua zi si spunea ba ca a vorbit cu el ba ca ii place de el si asa mai departe oh go on.
eu zic ca e invidioasa si probabil nu vrea sa te vada fericita.
sfatul meu:evita astfel de prietene