| WeLLy_5149 a întrebat:

Hey, despre profesii big grin ce va place sa faceti si cum va reuseste? ce doriti sa deveniti in viata. funda :**

Răspuns Câştigător
| Diana_8956 a răspuns:

Eu una as dori sa devin pshiolog pentru ca imi plc sa ajut oamanii sa ii ascult si sa le dau sfaturi am doar 13 ani insa multa lume imi cere sfaturi pentru problemele lor deci ador sa ascult oamenii nu ma plictisesc niciodata consider ca am o personalitate alfa si chyar mi-as dori sa ajung ce vreau in viata(plz funda)