| madalina_4528 a întrebat:

Hey din noulaughing prietenei mele ii place de un barbat care lucreaza intr'un magazin(alimentar)problema e ca nu stie cum sa ii arate ca il place cum iar putea atrage atentia cu ceva? este 100% ca si lui ii place de ea asa cum arata la corpbig grin, el este tot timpul ocupatsad, ce ar putea face? ma disperaaaalaughing, cum sa ii atraga atentia cu ceva, zicand cevahappy

1 răspuns:
| JusTme_2312 a răspuns:

Buna, ce faci? Un numar de telefon imi dai? Sa mai discutam, alea alea. Fara rusine, dupa rusine nu bei apa. Bafta