| HubbaBubbaEmm a întrebat:

Hey dragilor! Am o intrebare pentru cei ce stiu...si nu-si bat joc.Intrebarea mea este : exista pastile, gen proteine pentru cresterea parului, si cum se numesc?

Răspuns Câştigător
| Andrei233 a răspuns:

Da.Exista pastile pentru regenerarea parului, pentru grabirea cresterii parului, pentru intarirea parului.Mergi la farmacie si intreaba ce ar trebui sa iei, ca vad ca cei de sub mine au scris numai porcarii.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am auzit de acele pastile dar sunt solutii care dau roade in farmacii.

| Shaddix a răspuns:

Da, exista. De la Revalid, pastile pentru regenerarea parului dar, nu stiu daca-s prea bune, nu le-am incercat. Cand am avut probleme cu caderea parului am folosit lotiune regeneranta pentru par de la Gerovital si m-a ajutat. Succes!