| LadyVanilla a întrebat:

Hey dragilor, as avea si eu nevoie de niste nume originale pentru un joc... Ceva gen Serothen, Dripinq, EyelinerAndCigarette, HeaddeN... Bine, acestea sunt deja utilizate. As vrea ceva asemanator. De preferat formate dintr-un singur cuvant, cum e Serothen. Multumesc mult, funda celui mai bun raspuns cu nume dragute!

Răspuns Câştigător
| George_Ionut_1997 a răspuns:

Pai pentru baieti: Sirius, OneX, Comical, Keaton, Skinner,
LostGuy, Helix, Huxley, Blade, Slayer,
HolyBlood, Striker, ThePro, Beast, Lupe, Slade.

Pentru fete:LoveAngel, NightAngel, IceEye, TheBeauty, Shines (sainiz), FunnyGirl, BloodyMary, Blanely, BadGirl, LonelyChick, Unstpopable, ScreamingVoice.

Altele nu mai stiu. M-am gandit ogramada!

Sper sa fii multumita! Unele nume s-ar putea sa fie folosite. Nu stiu. Oricum daca ti-au placut ai putea sa-mi dai o FUNDA!