| MicutzaaPooh a întrebat:

Hey:*! e adevarat ca daca faci sex ti`se lasa sanii? unii spun ca da altii spun ca nu thinking parerea voastra?:X

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu este adevarat

| Bellabelutsag a răspuns:

Sanii nu se lasa neaparat de la S...X Sanii se lasa si de la Sutien happy

| GwenS a răspuns:

E adevarat:] la colega mea care nu e prea cuminte se cunoaste destul de bine :]]]]

| GrecuCristi a răspuns:

Nu este deloc adevarat, nu are nici o legatura faptul ca nu mai esti virgina cu faptul ca se lasa sanii

| thunderstruck13 a răspuns:

Nu prea cred laughing N-am experimentat inca, dar nu prea vad de ce-ar fi asa?!

| FlorinFlorinF a răspuns:

O sa ti se para ciudat ca iti raspunde un baiat big grin dar deh, stiu si eu de la gagicamea, sora mea, mama, si fostele. deci nu se lasa sanii daca faci sex. cel putin ele asa mi-au spus si se si observa, sani se lasa atunci cand nu porti sutien sau bustiera (sper ca am scris bine)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu e adevarat!

| andreutzakiss a răspuns:

Parerea mea este ca nu se lasa.adika ke afecteaza sexul cu saniraised eyebrows? deci nu cred ca se lasa...laughing

| Piticooot a răspuns:

Buna ...deci nu e neaparat adevarat fiecare cu corpul sau... unora li se lasa sani altora nu asa ca nu se stiehappy