| Fabianaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Hey, e destul de greu pentru mine trec printr-un moment dificil... aș vrea să stiu cum pot dispărea urmele lăsate de lama.

5 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Nu dispar. Dar poti sa le acoperi cu un tatuaj de ex. Vazusem un tip care e foarte popular pe Youtube (Jeffree Star) ca si-a facut tatuaje pe maini ca sa nu se mai vada urmele de lama.
Deci oricat ai suferi lasa naibii lama ca poti gasi si alte cai sa treci peste, de ex sa vorbesti cu un psiholog, sa iti gasesti un hobby. Depresia se trateaza dar cu urmele de lama ce faci?

| Nostal a răspuns:

Nu trec, depinde cat de adanc sunt facute totusi

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu dispar.
Si... prima jumatate de intrebare, nu prea are legatura cu a doua :/

| Sofer a răspuns:

Cum te-ai taiat si unde? Daca sunt taieturi fine nu se vad. dar daca sunt adanci nu ai ce face doar sa iti faci un tatuaj sa le acoperi.

| Andreeush a răspuns:

Nu ai ce să faci, nu vor trece.