| deUts a întrebat:

Hey!

e vreo problema ca vb cu niste baieti care fumeaza?

fundita kiss

5 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Nu e nicio problema. O sa te influenteze, logic, dar daca ai o vointa de fier o sa te poti abtine.Majoritatea prietenilor mei fumeaza...eu nu fumez dar si cand sunt nervoasa imi vine sa bag un pachet intreg in gura.Nu ma intreba de ce ca nici eu nu stiu.

| AngoOra a răspuns:

Nu... dc sa fie vreo problema?
atata timp cat tu nu fumezi, totul e okwinking
multi prieteni(colegi) de-ai mei fumeaza... dar asta nu inseamna ca nu mai trebuie sa fiu prietena lor big grin
e treaba lor ce fac cu bani si cu sanatatea lor, dar noi le suntem prieteniwinking

| cryssbby a răspuns:

Pai depinde daca ai o vointza de fier dur atunci nu este o problema dar ai grija la anturaj sa nu te oblige si pe tine sa faci acelasi lucru si sa nu se supere daca nu esti de acord. pup... fundita

| norik a răspuns:

Nu vad vreo problema daca stai cu perosane care fumeaza. Daca stii ca nu e bine si ai vointa sa nu te apuci si tu de fumat, adica sa nu fii influentata nu este nicio problema. Daca baietii cu care stai nu au sa zic asa "reputatie proasta'". adica daca nu au facut cine stie ce lucruri astfel incat lumea sa inceapa sa vorbeasca despre asta eu una nu vad nicio problema. Funda?big grin

| UniQue_1752 a răspuns:

In primul rand ai grija la anturaj, nu trebuie sa incerci, iti distrugi singura viata. In al doilea rand probabil iti va afecta reputatia, in rest nu ar fi o mare problema.