| anonim_4396 a întrebat:

Hey, este cineva care a văzut serialul,, Everything sucks"? Puteți să îmi spuneți despre ce este în vorba în serial? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Korgo a răspuns:

Suge totul! este o serie americană de televiziune comediană de drame web creată de Ben York Jones și Michael Mohan, care parodiază cultura teenilor de la mijlocul anilor 1990. Zece episoade de jumătate de oră au fost comandate de Netflix, iar seria a fost lansată pe 16 februarie 2018. Seria se află în orașul Boring, Oregon, în 1996, și se concentrează asupra unui grup de adolescenți care frecventează liceul fictiv de la Boring, în timp ce ei încep să facă un film împreună în timp ce se ocupă de chestiuni precum dating și sexualitate.