| Anastasia1997 a întrebat:

Hey, eu acum sunt clasa a 8 a si nu stiu pe ce drum sa o apuc.As vrea sa ma duc la liceu militar dar nu stiu daca e bine.Ma pute.ti ajuta si pe mine cu mici sfaturi, ce fel de probe se dau si daca pot face fata 4 ani. sad

1 răspuns:
| uninvited66 a răspuns:

Esti fata si este mai greu cu o recomandare. Liceul militar de la breaza ar fi perfect pentru tine daca iti place sportul, salariul mare etc. happy Daca nu iti recomand sa te apuci de un liceu... oarecare iti este mai accesibil. Apoi apucate de freelancing. Invata HTML PHP MySQL si la sfasitul liceului din freelancing(2-3) ore pe zi te vei duce la bac probabil cu un prosche sau ceva big grin