| Piiink a întrebat:

Hey eu vreau sa ma duc la next top model puppy dog eyes cum ma pot inscrie sau cand e momentul pentru. a ma inscrie pls puppy dog eyes helpp love struckx funda big grin detalii va rogg cum procedez?

1 răspuns:
| TryBaL a răspuns:

Inscrie-te la casting-ul emisiunii "Next Top Model by Catalin Botezatu", suna la 0735 00 99 77, scrie-ne la adresa nexttopmodel@antena1.ro sau intra pe nexttopmodel.a1.ro/casting!

p.s : uite aici sper ca te-am ajutat, da-mi add la id hunter_gaming ca vreau sa-mi spui care esti tu daca te inscrii... bft