| animeegirl16 a întrebat:

Hey, fani anime, am o intrebare ...cine a citit manga "Bokura Ga Ita"? as vrea sa stiu ce se intampla mai departe cu yano si takahashi, am incercat sa citesc si eu manga dar nu am putut sa inteleg foarte bine ce se intampla. plss, dau funda happy

2 răspunsuri:
| Adryana a răspuns:

Buna. Imi place acest anime, sunt pe la ep 20 parca. Dupa ce il termin poate citesc si manga. Daca o sa citesc, te tin la curent cu ce se mai intampla.

| animeegirl16 explică:

Mss, Adryana happy ai grija cand ajungi la sfarsitul anime-ului, este foarte trist, dar in acelasi timp frumos.