| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Hey fetelor ati avut pantofi fitness step? si daca ati avut vau ajutat cu ceva? au dat rezultate? astept sa-mi raspundeti

1 răspuns:
| sonyaminia a răspuns:

Am avut eu si nu sunt buni de nimic cea mai buna este miscarea si dietele iti recomand un nutritionist care este si psiholog iti dau i-dul ei berger_mada@yahoo.com ea te va ajuta este din Bucuresti face si masaj si te slabeste am incercat eu si in cateva sedinte am slabit 4 kg. si este foarte ieftin!