| rapgirl123 a întrebat:

Hey fetelor! cum vi se pare baiatul potrivit pentru voi? vreau multe multe pareri :*happy:*big grin

Răspuns Câştigător
| CopilașTembel a răspuns:

Sa fie special,nu ma intereseaza aspectul fizic doar sufletul conteaza, sa fie educat, romanticlove struck si sincer.happy

3 răspunsuri:
| Stephanie a răspuns:

Baiatul potrivit...pai.pentru.mine nu conteaza sa fie blond cu ochi albastrilaughing si plin de muschi...sa fie inteligent,dragut, cu simtul umorului si sa nu fie,, vagabont,,big grin

| iAmFabulosxo a răspuns:

Pai.cum arata.happy Sa se imbrace frumos, sa aiba un suflet bun.Sa fie amabil,sincer [asta conteaza fff mult pentru mine], sa stie sa iubeasca, sa ma trateze bine.Sa fie si putin sensibil,romantic, dragut, sa faca in asa fel incat sa ma... innebuneasca.Rar.la mine rar gasesc asa cevarolling on the floor.Adica.in cazul meu vorbesc big grin. Rar.asa baietiwinking

| BonaMeaEUnVampirMyBabysittersAVampire a răspuns:

heii happy pai as vrea sa fie dragut si putin mai inalt ca mine (cam cu 5 cm). si, ca personalitate sa fie atent, dragastos, sincer, sa-si spuna punctul de vedere dar sa aiba grija sa nu-i supere pe ceilalti, sa fie educat. dar, desigur, ca sa fie potrivit pentru mine trebuie sa ma iubeasca love struck poate fi si cel mai superb, cel mai inteligent. poate sa fie si perfect. daca nu ma iubeste si nu ma respecta nu ma intereseaza. paa happy