| anonim_4396 a întrebat:

Hey fetelor, voua va plac baietii cu parul lung? Daca da de ce? sau daca nu de ce?

6 răspunsuri:
| TeQui a răspuns:

Mie imi plac. rolling on the floor da nu aia cu parul foaaarte lung si in plus fiecare e cu gustul luiwinking

| Alynutza_2085 a răspuns:

Mie una nu-mi plac baietii cu parul lung, adica mie mi se par ceva de genu ciudati, daca baiatul e sa fie cu parul scurt asa sa-l aiba. Acum depinde de fiecare ce ne place. Eu ma multumesc cu ce ambig grin. Pentru mine un baiat cu parul scurt arata superb:X.

| Domnisoaraindragostita a răspuns:

Categoric nu! Un baiat trebuie sa arate ca un un barba, nu ca o muere!

| Domnisoaraindragostita a răspuns (pentru Domnisoaraindragostita):

Ca un barbat.

| stefan1236 a răspuns (pentru Domnisoaraindragostita):

O sa fuga toti de tine daca esti asa proasta

| TraficantaDeNutella a răspuns:

In primul rand depinde de baiat, cum ar fi, credeti ca lui Robert Patinson i-ar sta bine cu parul lung? :)) Sau lui Eminem? :)) sau Puya :)) sau Guess Who :)) ok deci cum spuneam depinde de baiat fiindca am vazut ca lui Taylor Lautner ii sta cam asa si asa dar arata asa Hot aici http://anythinghollywood.com/......long-hair/ :)) bine sa revenim... (As vrea sa fiu bella in momentul ala ) ok ...cred ca v-ati prins.si mie da imi plac baietii cu parul lung :)