| Z4 a întrebat:

Hey Fratilor, Help Me
Sunt baiat Sagetator
Si cum pot cuceri o fata berbec, happy, spuneti-mi TOTULlaughing
Funda!

Răspuns Câştigător
| dreamgirl16 a răspuns:

Ce legatura are zodia? Incearca sa o cunosti numa asa vei stii despre ea.nu citindu``i zodia, ce ar fi daca toate zodiile ar fi la fel.fiecare e unic in felul lui.deci lasa prostiile astea cu zodia si intra in lumea reala, in care socializezi si cunosti lumea asa cum e ea!:*

3 răspunsuri:
| Nessie a răspuns:

In relatii nu depinde de zodie ...ci de caracterul fiecaruia

| MadnessCaffe a răspuns:

Intrebare stupida.

Nu exista un mod anume de a cuceri fiecare zodie. Zodia nu are legatura. Crezi ca daca ai avut o prietena capricorn (sa zicem la nimereala zodia), crezi ca toate care sunt capricorn vor fi cucerite in acelasi mod in care ai putut sa o cuceresti pe fosta? Nuuuuuu.