| lma0 a întrebat:

Hey guys,. scuzati categoria dar am nevoie de raspuns repede... Azi am dat foc la ceva. o hartie si politia locala m-a prins, m-a dus la sectie. si nu aveam buletinu la mine. mi-a dat o invitatie... ca luni sa ma duc cu buletinu. oare se lasa cu amenda? voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| altrix a răspuns:

Iti iei avertisment laughing si te trece intr'un dosar. si daca mai faci vreo prostie o sa stie ca nu esti asa "cuminte", dupa criteriile lor tongue