| DeeaLove08 a întrebat:

Hey! Haideti sa scriem aici fiecare orasul in care locuim, pana pe 15.01.2011, dupa care o sa numar toate raspunsurile si orasul in care locuiesc cei mai multi utilizatori TPU care au scris aici o sa-l numim "ORASUL TPU"! ce ziceti de asta? m-am gandit si la o recompensa: fiecare raspuns primeste voturi "inteligent" si dupa ce vedem care este orasul TPU dam funda celui care a scris primul acest oras! hai sa vad raspunsurile! happy ps: cei care locuiesc in orase mici sa scrie un oras mai mare foarte apropiat!

Răspuns Câştigător
| foreverANDaDAY a răspuns:

Iei in considerare si raspunsurile anonime?(p. s: eu zic sa nu pentru ca cineva care as putea paria ca e aceeasi persona in toate postarile a scris buzau de nu stiu cate ori)

366 răspunsuri:
| dyanna0609 a răspuns:

Buzau

| SoSad a răspuns:

Bucuresti.

| SoSad a răspuns:

Bucureşti

| Roxaaa0001 a răspuns:

Bacau

| mariasorina a răspuns:

Origine---rm sarat buzau

| florynho000 a răspuns:

Targoviste:X:X:X suntem destui din tgv avand in vedere ca are in jur 100. 000 de locuitorilaughing

| cikoo a răspuns:

Suceava forta suceavalaughing

| RoDyQwTsW a răspuns:

Bucuresti:X

| AdELiiNA a răspuns:

Targovistebig grin
nu e mik.nu?

| georgyana98georgy a răspuns:

Ploiesti! Nu este chiar un oras mic dar un oras mai mare foarte apropiat este Bucuresti puppy dog eyes

| Dana a răspuns:

Bucurestitonguebig grin

| angel4v3ryour a răspuns:

Galatiwinking

| cățelușa56 a răspuns:

Bucuresti

| Khalesionfleek a răspuns:

Targu Mures

| Adriannae a răspuns:

Craiova

| tweety08 a răspuns:

Oradea.

| Dexter_8386 a răspuns:

Pitesti :X

| Alexandra_6314 a răspuns:

Arad

| CataZRO a răspuns:

Rm valcea-cartier ostroveni

| mdia13 a răspuns:

Timisoara

| Florii_4197 a răspuns:

Slobozia

| printz3sa a răspuns:

baia mare:*

| George_2045 a răspuns:

Brasov

| geany1997 a răspuns:

Galati

| ooFuChsiAoo a răspuns:

Botosanibatting eyelashes:X

| addictEd_4372 a răspuns:

Bucuresti 4 Ever laughing

| Anutzu14 a răspuns:

Bucurestibig grin

| sergiu_6946 a răspuns:

Sibiu.

| Giulia_6293 a răspuns:

Cluj:d

| rus a răspuns:

Arad