| Escov_Nicoleta_1997 a întrebat:

Hey,hey! Am o intrebare pentru cine a trecut prin asta, si anume pentru cei ce au avut parte de iubire la departare.Sunt impreuna cu iubitul meu de 8 luni, in septembrie facem 9, si problema e ca in octombrie pleaca.Eu nu pot sa merg cu el, trebuie sa raman sa termin liceul.Si exista posibilitatea ca o sa ma poata lua de aici numai peste un an si 8 luni.Eu nu stiu cum o sa putem pastra relatia,ma tem sa ne despartim,si cred ca el tot, pentru ca ne iubim foarte tare, dar nici nu am idee cum sa rezistam departarii, atita timp.Rog cei care au avut asa problema si stiu cum sa trec peste asta, adica sa nu-mi treaca sentimentele nici mie, nici lui si sa pastram relatia pe perioada asta.Nu o sa ne vedem 1 an si 8 luni, decit pe skype.

1 răspuns:
| Andreeac33 a răspuns:

Daca e dragoste adevarata, nu se pierde.Pastreaza-ti calmul, am fost cu un tip 2 ani doar ca ne-am despartit dintr-o prostie.