| gya_8439 a întrebat:

Hey hey deci fetelor...sa incepem cei cu nu-i de tine esti prea mica etc abtine-te deci imi place un baiat e cu 3 ani mai maree de la bunica mea a crescut in bucuresti si s-a mutat acolo. Si am pus pe cel mai bun prieten al meu il cunosc de cand aveam 2 ani pe prietenu asta sa vb cu verisoara sa care e pretena cu Gaby(baiatu de cre imi place)si sa ii intrbe ce parere are despre mine si ce simte si el a zis da nu v-am zis GAby e tovarash bun cu frtemio asa si deci a zis "tin ff mult la ea dar o respect ca find sora lu D3d3(fratele meu) deci nu am voie sa o plac ca se supara D3d3 dar tin ff mult la ea'" Asta a zis si duminica ma duc la tara cu o pretena deci noi ne cunoastem eu si Gaby si la ziua lu fratele meu a vb cu mine ma rog am discutat in fine si cum ziceam dumik as vrea sa vb cu el ce as putea sa ii zic eu is timida cand vine vorba de asta
si nu pot sa merg la el sa ii zic bah Gaby vrrei sa fii cu mine...nu stiu mi se pare aiurea deci va rog ajutati-ma fundita si vvotkiss*

Răspuns Câştigător
| Selena54 a răspuns:

Pai daca a zis ca tine la tine si nu are voie sa te placa pentru ca esti sora prietenului lui inseamna ca tot e ceva.adica poate i-a zis fratetu de o zis ca nu are voie sa te placa. smug

Daca ai zis ca merge si prietena ta duminica la tara cu tine poti sa mergi cu ea la el si intrati voi in vorba. poate ii zici sa iti trimita ceva melodie pe care o are in tel si chestii de genu.si sa te fi inteles cu prietena dinainte sa va lase singuri dupa vreo 10 min.sa zica ceva de genu daca nu vreti ceva de baut sa va duca sau ce stiu eu.si tu atunci sa ii zici ca ai auzit ce o zis despre tine.ca nu are voie sa te placa pentru ca esti sora lu` prietenu` lui cel mai bun.si sa il intrebi de ce. si sa ii spui ca nu crezi ca fratele tau s-ar supara ca iti place de ea.si tot chestii de genu care au si subinteles ca sa isi dea seama ca il placi smug

Bafta!

:*:*:*:*:*

4 răspunsuri:
| Selena54 a răspuns:

Kupla gya! big hug

Sper sa iti reusesti savorbesti cu gaby si sa ii spui ca il placi sau macar sa ii dai de inteles!

Spune-mi daca reusesti! Pls! big grin

Bafta multa mooolta! :*:*:*

.>big grin

| Selena54 a răspuns:

Pai sa nu iti fie frica! Cu siguranta o sa reusesti sa vorbesti cu el si sa ii spui ce simti sau sa ii dai de inteles si sa te apropii putin mai mult de el! Eu chiar sper sa reusesti!

Baftaaa mooooolta multa! :*

| gya_8439 explică:

Ms selena:X:Xkiss

| gya_8439 explică:

Mz sper...desi mie poozin frica...