| Elial a întrebat:

Hey. Ieri am fost cu colegii pe deal si nu a fost nu stiu ce, adica am mancat seminte si ne'am distrat. Maine ne planuisem sa mergem din nou si nu stim ce sa ne luam sa ne distram si sa nu uitam ziua aia... idei ceva?(in afara de carti sau jocuri de-astea plictistoare... unde trebuie sa stai si sa te gandesti)

1 răspuns:
| Speedmafia a răspuns:

Pai bautura
alcool(daca beti si fumati)
ceva dulce
jocuri cu mingea
rostogoluri de pe deal si jos
adevar si provocare
flori fete si baieti
acs muzica
concursuri
dai cu mingea si cine nu o prinde are o fasole si la 3 fasole are o pedeapsa de la toti
telefon american, fara fir
ceva bun de mancat
va faceti poze
sau concurs te pui in spateleunui coleg-colega( pe umeri) si faceti concurs cine castiga primeste ceva astea sunt parerile mele sper sa te fiu ajutat! FUNDA?