| Daydream a întrebat:

Hey! Imi dati va rog niste idei de cadouri pentru parintii mei de Craciun!
funda!

2 răspunsuri:
| Florenta16 a răspuns:

Cumpara-i mamei niste cercelusi, pune-i intr-o punguta din aceea speciala si agat-o in bradut, si tatalui tau ai putea sa ii cumperi un pulover gros. Daca nu, ia-le papuci de casa la amandoi, si gata *laughing*

| danailie2004 a răspuns:

Cred ca le-ar placea daca le-ai lua un album (ceva gen asta http://www.cadouridecoratiuni.ro/......mily.html) pe care sa-l umpli cu poze cu familia voastra. E ceva ce le ramane si peste care se vor uita mereu cu drag! :)